تبلیغات

انفجار مرگبار «گلوله توپ جنگی» در «شیخ صله» کرمانشاه

انفجار گلوله توپ در روستای مرزی و زلزله زده «شیخ صله» در ثلاث باباجانی کرمانشاه موجب حادثه ای دلخراش شد.

به گزارش صبحانه، شامگاه دوشنبه انفجار یک گلوله توپ به جا مانده از دوران دفاع مقدس در این روستا موجب کشته شدن یک تن و زخمی شدن 5 نفر از اهالی یک خانواده شد. حوالی ساعت ۲۳ شب، صدای انفجار وحشتناکی مردم را از خانه های‌شان سراسیمه بیرون کشید. بر اثر این انفجار یکی از فرزندان پسر این خانواده در دم فوت کرد و مادر و ۳ خواهر و یک برادر دیگر این خانواده براثر شدت انفجار زخمی شدند. شدت انفجار به حدی بود که خساراتی به منزل مسکونی این خانواده و خانه های اطراف وارد شد. تعدادی از اعضای این خانواده جهت تکمیل مداوا به بیمارستان حضرت رسول جوانرود اعزام شدند.

همچنین مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه در گفتگو با ایسنا، تصریح کرد: اعضای این خانواده با پیدا کردن این توپ جنگی در زمین اقدام به دست‌کاری آن می‌کنند که موجب انفجار آن می‌شود.

یکی از اعضای این خانواده نیز در شرح این واقعه دلخراش اظهار داشت: خانه ما بعد از زلزله تخریب شد و ما مانند بقیه مردم مجبور به ساخت خانه ای جدید شدیم. وی گفت: مدتی قبل هنگام پی کنی محل منزل جدید این گلوله کشف شد و برای اینکه مشکلی پیش نیاید در گوشه ای از حیاط آن را گذاشتیم. وی سپس افزود: متاسفانه این گلوله امشب کار خودش را کرد و موجب مصیبتی بزرگ برای خانواده ما شد. گفتنی است؛ سرپرست این خانواده سال ها است فوت کرده و این خانواده نیز دارای چند معلول هستند که مادر خانواده سرپرستی آنان را بر عهده دارد.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار