تبلیغات

تذکر در خصوص خاموشی بوستان‌های پایتخت

یک عضو شورای شهر تهران گفت: ایجاد گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در خصوص تاریکی بوستان ها پس از ساعت ۱۲ به شهرداری تذکر می دهم.

به گزارش صبحانه،حسن خلیل آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اینکه چرا در شب های ماه رمضان که شهروندان بیشتر پس از افطار تا ساعاتی از نیمه شب در بوستان ها حضور دارند، ساعت ۲۴ شب تمام پارک ها چراغ هایشان خاموش می شود و فضای ناایمنی را ایجاد می کند، گفت: گردشگری شبانه مانند گردشگری روز نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و همان ایمنی که در روز در فضاهای گردشگری وجود دارد باید در شب نیز ایجاد شود.

وی ادامه داد: سازمان پارک ها و بوستان ها، میادین میوه و تره بار، اداره برق و نیروی انتظامی و نهادهای مرتبط باید هماهنگ با هم تلاش کنند گردشگری شبانه در پایتخت رونق بگیرد. شهرداری بخشی از امکانات خود را باید در شب فعال کند. ایمن سازی، نظافت و خدمات در شب فعال شود. ما نیاز داریم برخی خطوط اتوبوس و مترو برای رونق گردشگری شبانه فعال شود.

خلیل آبادی تاکید کرد: در خصوص خاموشی پارک ها پس از ساعت ۱۲ به سازمان پارک ها و فضای سبز تذکر می دهم و پیگیر رفع این مشکل هستم.

به گزارش مهر، برخی شهروندان تهرانی از خاموشی بوستان هایی مانند چیتگر و جمشیدیه پس از ساعت ۲۴ شب گلایه داشته و از حضور سگ های بی صاحب که باعث ترس خانواده ها می شوند انتقاد دارند.

به گفته شهروندان، خاموشی پارک در این ساعات، فضای پارک را به شدت ناایمن و بستر بروز آسیب های اجتماعی کرده است.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار