تبلیغات

کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۵ تن و ۷ کیلوگرم مواد مخدر طی ۳ عملیات موفق در سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش صبحانه،سردار محمد قنبری اظهار داشت: تیم های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، محل دپو موادمخدر را در 5 باب منزل مسکونی در یکی از روستاهای حاشیه ای شهرستان سرباز شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وارد محل های دپوی مواد شدند.

فرمانده نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی در این رابطه، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این منازل موفق به کشف یک تن و 178 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح کلاش، 3 تیغه خشاب و مقادیر قابل توجهی مهمات شدند.

وی با اشاره به یک عملیات موفق پلیسی دیگر که به صورت مشترک توسط شهرستان های کنارک و سراوان انجام شد، اظهار داشت: ماموران انتظامی این 2 شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل منطقه، موفق شدند در یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ ضمن دستگیری 2 قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه خودرو لندکروز، یک تن و 378 کیلوگرم تریاک، 141 کیلو گرم حشیش و یک قبضه سلاح کلاش را به همراه 5 تیغه خشاب کشف کنند.

قنبری از شناسایی یک باند دیگر توزیع کننده موادمخدر در یک عملیات پلیسی موفق خبر داد و گفت: در این عملیات، ماموران انتظامی شهرستان دلگان باند مسلح دیگری را که در حال جا به جایی موادمخدر بودند، در منطقه حیدرآباد در منزلی شناسایی می کنند که قاچاقچیان به محض مشاهده تیم های عملیاتی پلیس با آنها درگیر شده و از صحنه متواری شدند، ماموران در پاک سازی منطقه، 2 تن و 310 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاق موادمخدر می باشد.

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار