تبلیغات

جزییات دستگیری آخرین حلقه گمشده قتل هولناک 4 زن در آرامستان کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری متهم دیگر پرونده قتل در آرامستان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش صبحانه،محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از دستگیری متهم دیگر پرونده قتل در آرامستان خبر داد و گفت: با شناسایی و دستگیری متهم دیگر پرونده قتل آرامستان تحقیقات قضایی ادامه دارد.

صادقی به دستگیری افراد دیگر غیر از متهمان اصلی هم اشاره کرد و گفت: همچنین تمامی عوامل و افرادی که در طراحی نقشه، تهیه ابزار قتل و فراهم کردن زمینه پنهان شدن متهمان پس از وقوع جنایت ایفای نقش کرده اند همگی شناسایی شده و به اتهامات آن ها رسیدگی خواهد شد.

وی اظهار کرد: با تکمیل تحقیقات به زودی پرونده برای محاکمه عاملان این جنایت به دادگاه کیفری یک ارسال می شود.

این مقام قضایی بیان کرد: البته با توجه به جریحه دار شدن احساسات عمومی شهروندان از دادگاه درخواست برگزاری جلسه علنی محاکمه خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه در پایان به قانون تعزیرات هم اشاره داشته و گفت: مطابق ماده ۵۵۴ قانون تعزیرات هر کس از وقوع جرمی مطلع شده و برای خلاصی مجرم از محاکمه مساعدت کند از قبیل اینکه برای او منزل تهیه کند یا ادله جرم (مانند اسلحه به کار گرفته شده) را مخفی نماید به حبس تعزیری تا سه سال محکوم خواهد شد.

خبرگزاری میزان، ۲۲ دی ماه سال گذشته در محل آرامستان کرمانشاه، چهار زن (مادر و سه دختر) به ضرب گلوله توسط سرنشینان یکدستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند.

دادستان کرمانشاه اظهار کرده بود که با حضور فوری بازپرس ویژه قتل و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل جنایت، هویت عوامل دخیل در این واقعه مجرمانه شناسایی و با بکارگیری مامورین مجرب دستگیری عوامل دخیل در این اقدام جنایی بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار