تبلیغات

انتقام خجالت آور پیک موتوری از خانم جوان + جزییات

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: خانمی با مراجعه به این پلیس با طرح شکایتی اعلام داشت طی تماس تلفنی افراد مختلف در طول شبانه روز متوجه شدم شماره موبایل و تصاویرم در دو اکانت اینستاگرام با عناوین مستهجن منتشر شده است و این موضوع ضمن ایجاد مزاحمت و سلب آرامش روحی و روانی بنده و همسرم، موجبات هتک حیثیت خانوادگی ما را فراهم کرده است.

سرهنگ تورج کاظمی افزود: در این راستا پرونده در دستور کار ویژه کارشناسان این پلیس قرار گرفت در بررسی فنی مشخص شد، متهم با دانش نسبی از مسائل IT زمینه های عدم شناسایی خود را فراهم کرده و در کانکشن های خود به شبکه اینترنت از VPN استفاده می کرد، لذا با اقدامات فنی، اکانت های اینستاگرامی وی شناسایی شد.

وی ادامه داد: با در جریان گذاشتن شاکیه از نتیجه تحقیقات، نامبرده بیان داشت متهم در پیک موتوری کار می کند و چند روز پیش بسته امانت بنده را به مقصد برده و به صورت معیوب تحویل داد و اینجانب نیز ضمن اعتراض به ایشان با شرکت وی نیز تماس گرفتم و تقاضای خسارت کردم.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: موضوع سریعا به مقام قضایی گزارش و با اخذ مجوز نامبرده احضار شد که با امتناء از حضور در دادسرا، متهم جلب و مورد بازجویی قرار گرفت.

وی افزود: متهم اظهار داشت جهت تلافی اقدام شاکی در گرفتن خسارت از محل کارم دست به این اقدامات زده است.

به گفته رئیس پلیس فتا تهران، متهم طی گزارشی به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای معرفی شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار