تبلیغات

کشف محموله ۹۰۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در قم

رئیس پلیس آگاهی استان قم از کشف محموله 900 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق از یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در استان قم خبر داد.

به گزارش صبحانه،رئیس پلیس آگاهی استان قم از کشف محموله 900 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق از یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در استان قم خبر داد.

سرهنگ «احمد کرمی» اظهار کرد: در پیگیری‌های اطلاعاتی و پلیسی مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان مرکزی، مشخص شد فردی، محموله قابل توجهی انواع کالای قاچاق را با یک دستگاه اتوبوس اسکانیا از یکی از استان‌های جنوبی کشور بارگیری کرده است و قصد دارد با عبور از استان قم، در تهران محموله را تحویل دهد، که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه با هماهنگی مقام قضائی، مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به محور مواصلاتی استان اعزام شدند و اتوبوس موصوف را شناسایی و راننده را دستگیر کردند.

کرمی ادامه داد: مأموران در بازرسی از اتوبوس موصوف، انواع کالای قاچاق شامل 5 دستگاه کولر گازی ، 270دستگاه گوشی تلفن بی‌سیم، 65 عدد باتری اتمی خودرو و 7200 عدد صابون را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم ارزش ریالی کالای قاچاق را 900 میلیون ریال دانست و گفت: در نهایت متهم به انضمام پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی که پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار