تبلیغات

اقدام شوم پسر قمارباز با زن جوان تهرانی به خاطر باخت سنگین

پسر قمارباز که با خودرو سرقتی، عابران را به دام می انداخت و اموال آنها را می دزدید دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش صبحانه،اوایل تابستان سال ۹۵ یک زن جوان به کلانتری یافت آباد رفت و از راننده یک خودرو ۲۰۶ شکایت کرد. وی گفت: دیروز از محل کارم به خانه بر می گشتم که سوار یک خودرو ۲۰۶ شدم. راننده اما پس از طی کردن مسافتی من را تهدید به مرگ کرد. او با فحش و ناسزا گوشی موبایل و اموال داخل کیفم را گرفت و مرا از ماشین بیرون انداخت.

به دنبال این شکایت پلیس Police به ردیابی خودروی موردنظر پرداخت اما دریافت این خودرو سرقتی است و ساعتی قبل از وقوع این جرم Crime از یکی از خیابان ها در شرق تهران دزدیده شده است. پلیس از طریق ردیابی گوشی موبایل زن جوان توانست رد یک متهم سابقه دار به نام محمد ۲۲ را پیدا کند. متهم 22 ساله که قبلا به پنج سال زندان Prison به خاطر سرقت Stealing محکوم شده بود پس از دستگیری به جرمش اعتراف کرد و گفت: با خودرو سرقتی در خیابانها پرسه می زدم. سپس عابران را به عنوان مسافر سوار ماشین می کردم و با تهدید اموالشان را می دزدیدم تا بتوانم بدهی هایی را که در قمار باخته ام به دوستانم بپردازم.

ولی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد و جرمش را گردن گرفت. وی همچنین به چندین فقره سرقت از عابران در محدوده خیابان جنت آباد نیز اعتراف کرد. هیات قضایی در پایان جلسه وارد شور شد تا رای صادر کند.

منبع:رکنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار