تبلیغات

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشه

امروز بویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق کشور، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشهبه گزارش صبحانه،براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز بویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شمال غرب، دامنه‌های غربی و مرکزی البرز و مناطقی از شمال شرق و مرکز کشور، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. همین وضعیت در روز‌های جمعه و شنبه در شمال غرب و دامنه‌های غربی و مرکزی البرز پیش‌بینی می‌شود.

شایان ذکراست در سه روز آینده درشمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که دربرخی مناطق بویژه منطقه زابل همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود. همچنین از بعدازظهر روز پنجشنبه و طی روز جمعه احتمال خیزش گرد و خاک در منطقه جنوب غرب کشور به سبب وزش باد شدید وجود دارد. امروز و فردا شرق خلیج فارس و روز شنبه خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود./باشگاه خبرنگاران
 

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشهرگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشهرگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشهرگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها +نقشه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار