تبلیغات

تکلیف اعزام شین‌آبادی‌ها فردا مشخص می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون پزشکی دانش‌آموزان شین‌آبادی فردا (سه شنبه) برگزار و در مورد اعزام آنان به خارج از کشور جهت ادامه درمان، تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش صبحانه،رسول خضری گفت: این کمیسیون با حضور پزشکان متخصص، دانش آموزان و والدین آنان و به ریاست دکتر جواد فاطمی برگزار خواهد شد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این جلسه قرار بود در اواخر فروردین ماه سال جاری برگزار شود ولی به دلیل حضور 2 نفر از متخصصان عضو این کمیسیون در خارج از کشور و برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی دانش آموزان به اواخر خرداد ماه موکول شد.

چندی پیش برخی از رسانه های خارجی از اعزام این دانش آموزان به آمریکا جهت ادامه درمان خبر داده بودند که با موضع گیری های والدین و برخی از مسوولان مواجه شد.

دکتر جواد فاطمی، رییس تیم پزشکی دانش آموزان شین آبادی پس از این فضاسازی رسانه ای تاکید کرده بود که هیچ کشوری برای اعزام و ادامه درمان این دانش آموزان تعیین نشده است و در مورد ادامه درمان آنان در کمیسیون پزشکی پیش رو تصمیم گیری خواهد شد.

در 15 آذر سال 1391 شمسی، دبستان دخترانه ای در روستای شین‌آباد پیرانشهر از توابع آذربایجان غربی آتش گرفت که در نتیجه آن 2 نفر از دانش آموزان در اثر شدت جراحت جان خود را از دست دادند و 14 نفر دیگر هم دچار سوختگی شدید شدند.

این دانش آموزان و والدین آنان با وجود تحمل صدمات روحی و جسمی همچنان با دلهایی پر از امید و آرزو به روزهای آینده و تصمیم گیری کمسیسیون پزشکی می نگرند./ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار