تبلیغات

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟

دیر انزالی در مردان عارضه ای است که می‌تواند منجر به کمبود اعتماد به نفس و هم چنین سردی در روابط جنسی بشود. گه گاه این عارضه به افسرده گی و حتی جدایی زوجین هم ختم می شود. اغلب مردان به این عارضه ها مبتلا هستند. در کمی بیش از نیمی از این افراد، فرد مبتلا در نهایت میتواند در داخل واژن شریک جنسی خود به اورگاسم برسد.

این افراد طبق معمول به کمک استمناء و یا در هنگام عشق بازی به اورگاسم می‌رسند، اما در هنگام مقاربت قادر به اینکار نیستند. بر طبق مقاله منتشر شده در مجله ارولوژی درسال 2007، این عارضه می‌تواند باعث بروز فشارهای روانی، اضطراب و از دست دادن اعتماد به نفس جنسی فرد شود. همچنین میتواند تاثیر بسیار بدی بر روی روابط بین زوج ها داشته باشد به ویژه زمانی که زن تمایل به باردار شدن داشته باشد.

تاخیر در انزال یا انزال دیررس چقدر شایع است؟

این عارضه بعد از اختلال نعوظ و زودانزالی سومین اختلال جنسی شایع در مردان است. با این حال میزان شیوع آن در مقابل دو مورد اول قابل مقایسه نیست. درمان تاخیر در انزال دشوار است و تنها 58 درصد افراد مبتلا به این عارضه میتوانند بهبودی قابل توجهی به دست آوردند.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

تنها زوجهایی از روشهای درمانی نتیجه می‌گیرند که پشتکار قوی و استقامت بالایی در مقابل مراحل درمانی داشته باشند. از آنجا که میزان شیوع این اختلال در مقایسه با زود انزالی و اختلال نعوظ بسیار کم است، تعداد مقالات دکتری کمتری دراین مورد وجوددارد. مراقب باشید، عده ای از مقالات و مطالبی که بر روی اینترنت قراردارند تنها هدف تجاری داشته و پایه علمی ندارند.

علل تاخیر در انزال چه چیزهایی هستند؟

تعداد زیادی از مردان تربیت بسیار سختی داشته اند و به شدت در زندگی گذشته خود نظارت شده اند. عده ای از افراد نیز به شدت درونگرا بوده ودر نشان دادن احساسات و بروز عواطف خود مشکل دارند. یکی از علل انزال دیررس تحریکات جنسی ناکافی است. مردانی که به‌ صورت دائم در حال تحریک جنسی هستند، ممکن است سرانجام دچار انزال دیررس و یا عدم انزال شوند.

مردانی که همیشه یک نوع از تحریک جنسی را تجربه میکنند «مثل خود ارضائی» ممکن است در مواجهه با یک تحریک جنسی متفاوت «رابطه زناشوئی طبیعی» نتوانند به ارضاء جنسی برسند. برای رسیدن به ارضاء جنسی باید تحریکات جنسی از طریق سیستم عصبی به مغز منتقل و از مغز دوباره پیامهای ثانویه به ناحیه تناسلی ارسال و سبب انزال مرد گردند. اگر این سیستم عصبی به هر دلیلی مختل شود، سبب تاخیر در انزال و یا عدم انزال می شود.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

از دهه سوم زندگی فیبرهای عصبی که مخصوص هدایت سریع تحریکات عصبی هستند، رفته رفته کم میشوند، علاوه ازآن با افزایش سن از حساسیت آلت تناسلی کاسته می شود، و بدین دلیل با افزایش سن، طبق معمول مرد دچار تاخیر در انزال می شود.

سایر عوامل در بروز تاخیر در انزال عبارتند از

ترس از باردار کردن شریک جنسی

ترس از این که واژن محیط غیر بهداشتی و کثیفی است.

تربیت های دینی بسیار سخت

همجنس گرایی نهفته

افراد مبتلا به این اختلال طبق معمول از خانواده سختگیر و متعصب با دید منفی نسبت به مسایل جنسی برخاسته اند و اکثزا در روابط غیر جنسی با دیگران هم دچار مشکل هستند و نمی‌توانند با کسی صمیمی شوند و بیشتر در مردان مبتلا به اختلال وسواسی جبری دیده می شود. گاها وقتی انزال میکنند ارگاسم انها لذت بخش نیست.

آیا تاخیر در انزال همواره یک مشکل روانیست؟

در بیشتر موارد بله اما استثناء هایي نیز دارد. دارو: اختلال در انزال ممکن است به صورت ناگهانی و بعد از مصرف یک داروی خاص به ویژه دارو های ضد افسردگی بروز کند. دراین موارد تغییر در نوع قرص می‌تواند مشکل را حل کند. سوء مصرف الکل و عده ای از مواد مخدر نیز میتوانند باعث بروز این اختلال در انزال شوند. صدمات جدی ستون فقرات نیز می‌توانند مشکلات عمده ای را در رسیدن به اورگاسم به وجود بیاورند. توضیح این نوع از تاخیر در انزال خارج از محدوده این مقاله میباشد.

چرا تاخیر در انزال می‌تواند مشکلاتی رابه وجود بیاورد؟

در دوران جوانی ممکن است نتوانید مشکل خودرا تشخیص دهید و ممکن است فکر کنید که سایر مردان نیز بهمین شکل هستند. در نخستین روابط جنسی ممکن است به شدت مورد تحسین شریک جنسیتان قرار بگیرید که می‌توانید 2 یا 3 ساعت بدون انزال به فعالیت جنسی خود ادامه دهید. اما این قضیه در آینده ودر زندگی مشترک و به ویژه زمانی که قصد بچه دار شدن داشته باشید می‌تواند مشکل ساز شود.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

هم مرد و هم زن ممکن است احساس درد و یا نا امیدی داشته باشند و ممکن است زن از این که نمیتواند باعث ارضای مرد خود شود احساس رنجش و یا حتی توهین کند. گاهی اوقات مرد بعد از جدایی از شریک جنسی به فکر درمان میوفتد. البته طبق معمول مراجعه به دکتر و درمان بیشتر به علت تمایل به بچه دار شدن انجام می شود.

چه کاری میتوان برای مردان مبتلا به دیر انزالی یا انزال عقب مانده انجام داد؟

متاسفانه هیچ درمان سریعی وجود ندارد. همچنین در حال حاضر هیچ دارویی که باعث انزال مرد شود نیز وجود ندارد.لازمه درمان صحیح تشخیص دقیق علت انزال دیررس است. گاهی باید علت اصلی را برطرف کرد. ولی اکثرا نیاز به دارودرمانی پیدا می شود. گاها لازم است داروئی که بیمار مصرف میکند، عوض کرد.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

گاها لازم است برای بیمار روش صحیح رابطه زناشوئی را آموزش داد. اما یکی از بهترین روش کارهایی که برای درمان اینگونه افراد میتوان انجام داد مشاوره است. برای درمان این عارضه باید هردو نفر «مرد و شریک جنسی» به مشاور مراجعه کنند.

مشاوره

هدف از مشاوره این است که مرد بتواند اضطراب خودرا نظارت کند تا بتواند بدون بروز مشکلی در داخل واژن شریک جنسی خود به اورگاسم برسد. بهترین و رایج ترین روش درمان، کمک به مرد برای داشتن آرامش ودر دست گرفتن مسیر رابطه جنسی است. به طور کلی در آن گونه افراد رسیدن به ارگاسم از طریق خودارضایی و یا عشق بازی امکانپذیر است.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

اما از طریق رابطه جنسی فرد به اورگاسم نمی‌رسد. بنابر این درمانگر زوج ها را تشویق می‌کند که در ابتدا مرد در بیرون از واژن به ارگاسم برسد و سپس با تمرین کردن و امتحان کردن روشهای مختلف، در نهایت مرد بتواند در داخل واژن به ارگاسم برسد. یکی از روشهای درمانی دیگر روش ماستر و جانسون است که این روش به شرح زیر می‌باشد:

ابتدا رابطه جنسی بدون محدودیت و مثل همیشه انجام می شود، اما نوازش کردن و بوسیدن بیشتر از سابق باید باشد. در مرحله بعد زن به حالت استمناء مرد رابه نزدیکی مرحله اورگاسم میرساند «حتی اگر اینکار مدت زمان زیادی را لازم داشته باشد.» در نهایت، کمی قبل از به اورگاسم رسیدن مرد، زن رابطه جنسی را از سر گرفته و انزال داخل واژن انجام می شود.

روشهای دیگر درمانی برای این عارضه

نکته: بازهم تاکید می‌کنیم، مواظب افرادی باشید که می‌خواهند بشما هورمون ها یا دارو های گرانقیمت بفروشند. با یک جست‌وجو در اینترنت می‌توانید ده ها داروی گیاهی و غیر گیاهی را برای درمان این عارضه پیدا کنید، اما بنظر نمی‌رسد که هیچ کدام از این دارو ها موثر باشند. ادعاهایی مبنی بر یوگا درمانی یا هیپنوتیزم درمانی نیز وجود دارند که بازهم به لحاظ علمی تائید نشده اند.

رفتار مردها بعد از ارضا شدن چگونه باشد؟

نکاتی هستند که مردان باید بعد از انزال یا ارضا شدن و به طور کلی رابطه جنسی انجام دهند، این موارد هم برای سلامت انها اهمیت دارد و هم در رابطه با همسر. مردها بعد از انزال به به علت فعل و انفعالات شیمایی ناشی از هورمونها ، احساس خوابالودگی خواهند داشت و همین طور بی حسی ، این احساس همراه با حالت سرخوشی ناشی از ترشح دوپامین میباشد، بنا براین آقایان ترجیح می دهند بعد از رابطه بخوابند.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

اما چرخهو فرآیند جنسی زنان به گونه ایست که یکی از مراحل رابطه جنسی در انها به رفتار شما با وی بعد از ارگاسم مرتبط است ، زنان بعد از ارگاسم یا به طور کلی رابطه جنسی تمایل دارند مورد توجه قرار بگیرند و یا حتی در آغوش همسرشان باشند ، حال فرض کنید دراین شرایط آقا بجای توجه به خانم ، پشت خودرا کرده و به خواب برود دراین صورت مرحله نهایی فرآیند جنسی برای همسر وی انجام نشده است.

در هنگام ارضا شدن نفس را حبس نکنید

بیشتر آقایا ن عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم میشوند نفس خودرا حبس کرده و به درستی تنفس نمیکنند. بنابر این بجای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خودرا تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. اینکار نه تنها لذت شما را بیشتر میکند، بلکه بشما کمک میکند که هشیاری خودرا نیز حفظ کنید، حداقل برای مدت زمان کوتاهی. این روال باعث میشود تا بعد از انزال کمتر احساس خواب کنید

بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید

اگر شما به عنوان یک مرد بلافاصله بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن بخواب بروید ، تمامی لذتی که به همسرتان در فرآیند جنسی داده اید رابه یک‌باره از بین خواهید برد ، زنان بعد از رابطه زناشویی نیز نیاز به نوازش شدن،توجه و آغوش همسرشان دارند که اگر چنین نشود احساس میکنند تنها ابزاری برای لذت جنسی همسرشان بوده اند ، بنا براین لاطم است بعد از ارضا شدن ، همسرتان را در آغوش گرفته و با وی صحبت کنید.

بعد از ارضا شدن بلافاصله بستر را رها نکنید

سریعا سراغ فعالیتهای دیگر نروید و اجازه دهید ریتم بدن شما به حالت نرمال بازگردد

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

منی به‌ صورت کامل باید دفع شود

بعد از ارضا شدن، با رفتن به دستشویی و فشردن آلت از انتها به سمت سر الت مایع انزالی را به طور کامل دفع کنید ، ممکن است ادرار شما دراین شرایط منقطع باشد ، این توصیه به زنان نیز میشود

بعد از ارضا شدن آب نخورید

آشامیدن آب پس از نزدیکی جنسی به جهت گرم شدن بدن و اعضا موجب ضعف و کاهش حرارت غریزی میشود، همچنین بدلیل گرم شدن اعضاء بدن آب به سرعت به اعضاء رسیده و بدن سرد می شود

بعد از رابطه زناشویی بیشتر از قبل دو نفره شوید

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می‌کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابر این میتوانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم باهم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان رابه دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما رابه این روز در آورده.

چرا رابطه جنسی باید طولانی باشد؟

لذت جنسی یک لذت بسیار تاثیرگذار و مفرح است نباید کوتاه ودر حد رفع نیاز باشد. در واقع طولانی و مسرت بخش بودن نزدیکی از نشانه های رضایت جنسی است. متنوع کردن فعالیتهای جنسی موجب طولانی تر شدن رابطه خواهد شد. در تعداد زیادی از اوقات ممکن است حوصله ی یک رابطه جنسی طولانی را نداشته باشید اما بعد از نوازشها و تحریکات اولیه این حوصله و میل جنسی هم ایجاد خواهد شد.

چگونه مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهیم؟

گاهی هر چه زمان تحریک و نوازشهای مثلاً الکی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع رابطه جنسی عجله نداشته باشید. اما اگر آدم کم حوصله ای باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است یا تندخویی و رفتاری عصبی دارید به طول مدت رابطه جنسی امید نداشته باشید. در واقع لازم است، طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان دهید تا همسرتان هم با خیال آسان همه ی ی خواسته هایش در حین رابطه جنسی را مطرح کند.

باید بتوانید بخشهای مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط جنسی رابا هم تجربه کنید. وقتی حوصله می‌کنید ودر فرصت مناسب باهم یک رابطه ی جنسی زمان بر را تجربه می‌کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. این ارضای کافی و کامل، هم اخلاق تان رابه لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می‌کند و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم افزایش می‌دهد.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

برای طول دادن یک رابطه جنسی اول باید فرصت و محل مناسب وجود داشته باشد. مثلاً لازم است که از خواب رفتن بچه ها مطمئن باشید. در مرحله ی بعد لازم است که آرامش داشته باشید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نباشد تا همسرتان هم مضطرب نشده و آمیزش تان دستپاچه و نصفه و نیمه تمام نشود. در شروع رابطه جنسی طوری وانمود کنید که قصد دارید با همسرتان به اصطلاح ور بروید.

مخصوصا اگر همسرتان تمایل نشان نمیدهد یا فکر می‌کنید، مخالف است این روش خوبی است. طوری وانمود کنید که اصلا قصد رابطه جنسی ندارید. شما هم فرصت بیشتری برای تحریک کردن خواهید داشت. گاهی هر چه زمان تحریک و نوازش های جنسی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع عجله نداشته باشید. اگر مرد هستید و با همسرتان عشق بازی میکنید از دیر ارضا شدن او خسته نشوید.

بلکه این زمان را حتی با شیطنت های خودتان طولانی تر کنید. کم کم طول زمان شما را هم وسوسه ی بیشتری خواهد کرد و برای لذت بردن هر چه بیشتر آماده میکند. وقتی حوصله می‌کنید ودر فرصت مناسب باهم یک رابطه جنسی زمان بر را تجربه میکنید به خوبی از لذت های هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. وقتی تحریک و تمایل جنسی در هردو طرف بالا گرفت، رابطه رابه سمت فرود و انتها نبرید.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

بلکه سعی کنید، بازیهای مختلف و مهیجی را وارد رابطه کنید. ارتباط بدنی و نوازش قسمتهای مختلف … هر کدام میتواند چند دقیقه زمان رابه خود اختصاص دهد. و همه ی ی این ها باید قبل از ارضا شدن هردو طرف صورت بگیرید. هنگام رابطه جنسی وقتی یکی از همسران ارضا شد، دیگر ادامه ی بازی کار سخت و ناراحت کننده ای خواهد بود پس ضرورت دارد، ارضاء هردو طرف به طول بیفتد.

یعنی زود ارضائی و زود انزالی با رعایت های لازم برای هیچ کدام از طرفین اتفاق نیفتد. زمان که طولانی شود و تحریک ها موثر واقع شوند، هر اقدامی از لذت مضاعف و بیش از حد توقع برخوردار خواهد شد. پس زود میدان را خالی نکنید و حوصله داشته باشید تا این اتفاق برای شما هم بیفتد. بنابر این به کمیت رابطه ی جنسی توجه داشته باشید و سعی کنید هر از گاهی یک رابطه ی جنسی مفصل با تمام اجزا و بخشهای متنوع آنرا تجربه کنید.

چکار کنم زنم ارضا بشه؟

آنچه اکثر آقایان تصور میکنند در آن مهارت دارند و به خوبی میتواند انجام دهند کم کم به دغدغه ای جدی مبدل میشود که در مقاله ذیل به آن خواهیم پرداخت.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

بخش اول : اگر قبل از ازدواج از آندسته از افرادی بوده اید که به تماشای فیلم پورنو میپرداخته اید ، هر انچه دراین فیلمها دیده اید را فراموش کنید چرا که همسر شما بازیگر فیلم پورنو نمیباشد و نباید با وی چنینی رفتاری داشته باشید. فرآیند رابطه جنسی از آغاز تا پایان در زنان:

1» گام نخست : احساس آرامش

لازمه تحریک جنسی خانمها احساسات و عواطف انها میباشد حس آرامش در زنان باید از ساعتها قبل در آن ها وجود داشته باشد تا بتوانند به خوبی به مرحله برانگیختگی برسند شاید 24 ساعت تا 48 ساعت قبل از رابطه این حس در انها باید شکل گرفته باشد ،این مطلب از سایت تنظیم خانواده می‌باشد مردانی که همیشه به عواطف همسرخود توجه میکنند مسلما همیشه همسری آماده برای رابطه جنسی خواهند داشت.

2» محل برقراری رابطه

اگر قصد تجربه یک رابطه جنسی عمیق را دارید محل برقراری رابطه برای زنان اهمیت دارد ، مرتب بودن محیط بر تمرکز بهتر موثر است ، نورکم و یک موسیقی بی کلام آرام حتماً بر کیفیت روانی رابطه تاثیرگذار است.

3» دما

گرم بودن محل برقراری رابطه و گرم بودن اندامهای بدن زنان در تحریک و ارگاسم آن ها موثر است ، گرم بودن پاها خصوصا در ارگاسم و تحریک پذیری موثر است افرادی که دست و پای انها « کف پاها » سرد میباشد دیرتر تحریک و یا ارگاسم میشوند

4» پیشنوازی و معاشقه

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

برای مردان شاید اصل مطلب در رابطه جنسی تنها دخول محسوب شود این در حالیست که در زنان پیشنوازی و معاشقه از اصول مهم حتی در برخی افراد مهمتر از دخول می باشداین مطلب از سایت تنظیم خانواده می‌باشد یک مرد باید تمامی نقاط بدن همسر خودرا درمعاشقه دخیل کند ، نوازش موها ، لمس صورت ، لمس کامل بدن ، حرفهای درگوشی « لازم است در رابطه جنسی با همسر خود صحبت کنید حرفهای محبت آمیز ».

5» انجام مرحله دخول

به آرامی نه با یک روش تکراری نه دریک حالت نه فقط خوابیده چنید روش مختلف برای نزدیکی وجوددارد ، دخول باید با وقفه همراه باشد ودر وقفه ها مجددا به معاشقه بپردازید مجددا دخول را ادامه دهید

6» ممکن است همسر شما از دخول به ارگاسم نرسند

نگران آن باشید که همسرتان از طریق دخول ارگاسم را تجربه نمی کند، اصلا غیر طبیعی نیست ، اکثر خانمها از ناحیه کلیتوریس ارگاسم را تجربه میکنند نه از طریق دخول

7» خانمها مقدم هستند

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

همسرتان رابه ارگاسم نزدیک کنید سپس به ارضای خود متمرکز شوید از آنجاییک ه به طور طبیعی مردان زودتر از زنان میتوانند ارضاء شوند توصیه میشود ابتدا زن به مرحه ارگاسم نزدیک سپس مرد برای ارضا شدن از روش دخول عمیق استفاده کند تا مدت زمان ارضای هردو نزدیک به هم یا هم زمان صورت گیرد

8» بخشی از ارضای زنان مربوط به بعد از رابطه جنسی است

بعد از ارگاسم پشتتان را نکنید و بخوابید ، قدردانی بوسه ودر آغوش گرفتن همسر میل و خواسته وی را در دفعات بعدی چندین برابر میکند.

ارضاء شدن همزمان زن و مرد

خيلي مواقع زوج‌ها سعي مي‌كنند طوري عشق‌بازي‌شان را پيش برند كه ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان هم زمان باهم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، اين نوع زمابندي مي‌تواند به سلامت رابطه جنسی آسيب بزند و از رضايت‌بخشي آن بكاهد. دراين حالت، زن هميشه دلواپس اين خواهد بود كه كي به ارگاسم مي‌رسد؟ مطمئن باشيد توجه به اين مسئله خيلي آشفته‌اش خواهد كرد.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

او نياز دارد، بدون هيچ بازداري يا كنترلي، آزادانه به رابطه جنسی بپردازد تا ارگاسم به سراغش آيد. وقت ارگاسم براي او همان زماني است كه رخ مي‌دهد. پس، مرد مي‌تواند بعد از او فوراً ارگاسم داشته باشد يا حتي نحوه‌ی بهتر آن اين است كه مي‌تواند كمي صبر كند. به اين نكته‌ی مهم نيز توجه داشته باشيد: رسيدن هم‌زمان مرد و زن به ارگاسم هردو را چنان جذب لذت شديد خود مي‌كند كه شراكت و توجه به عواطف ديگري برايشان به ناگاه از دست مي‌رود.

خاصه‌ی اصيل عشق، يعني انس و الفت، در ميانشان ناپديد مي‌شود. لحظه‌ای زن سرشار از توجه كامل به احساسات مرد است؛ و لحظه‌ی ديگر، هيچ برجا نمانده. مرد هم، فرقي ندارد، آن زمان كه ارگاسم را تجربه مي‌كند لذت زن را از خاطر مي‌برد. او، كه تا پيش از رسيدن به ارگاسم، همه ی‌ی حواسش متوجه‌ی لذت رو به افزايش زن بوده، آناً چنان مي‌گسلد و دل مشغول لذت بردن خود مي‌شود كه جايي برا احساس لذت زن و توجه به عشقش باقي نمي‌ماند.

ارگاسم داشتن هم زمان مرد و زن مي‌تواند باعث رضايت‌بخشي كمتري شود

اگر مرد مسئوليت كنترل خود رابه عهده بگيرد،‌اين امكان براي زن به وجود مي‌آيد كه از كنترل خارج شود و به پيش رود. از اين راه، ‌مرد توجه‌اش رابه زن حفظ كرده و مي‌توان از لذت بردن او به طور كامل لذت ببرد. سپس، زن اين امكان رامي‌يابد كه با توجه‌ی كامل به مرد ارگاسم دهد و از احساس لذت او برخوردار شود. دراين صورت،‌ مثل اين است كه هر دوي آن‌ها بجاي يك ارگاسم دو ارگاسم را تجربه كنند؛ ابتدا هردو ارگاسم زن را و بعد هردو ارگاسم مرد را.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

اما، اين كه ‌مرد بخواهد لذت كامل خودرا مقدم بر زن تجربه كند،‌چه اشكالي دارد؟ ‌او با اين روش زن را از شكل‌گيري آرام خواهشش دور مي‌كند و چنانچه علي‌رغم آن، زن بتواند به ارگاسم برسد، مرد به خاطر فقدان برانگيختگي كامل در شرايطي نيست كه قادر باشد ارگاسم وی را به خوبي احساس كند. پيروي از دستورالعمل‌های كلي رابطه جنسی دوقطبي به زن فرصت آنرا مي‌دهد كه در هر بار شانس كافي براي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن را داشته باشد.

حال،‌ اگر اين خواهشش حاصل نشد، چون مرد وقت خودرا بدون توقع يا ايجاد زحمت برايش صرف كرده، ‌زن احساس رضايت كافي خواهد كرد. پيروي از دستورالعمل‌های كلي رابطه جنسی دو قطبي به زن فرصت آنرا مي‌دهد كه در هر بار شانس كافي براي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن راداشته باشد.

فوايد اضافي رابطه جنسی دوقطبي

از فوايد رابطه جنسی دو قطبي احساس محق بودن زن براي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن است. وقتي مرد در زمان خود لذتش را برد و نوبت به زن رسيد،‌ طبيعت زن به زن مي‌گويد حالا نوبت توست. بدون اين احساس حق داشتن، براي بعضي از زنان رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن بسيار دشوار است. بسياري از زنان بخشش رابه راحتي انجام مي‌دهند؛ ولي وقتي نوبت دريافت كردن مي‌رسد، برايشان همه ی‌چيز خيلي سخت مي‌شود.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

زن به هنگام رابطه جنسی ممكن است چنان نگران يا در فكر نيازهاي شريك جنسي‌اش باشد كه بخود اجازه ندهد به نيازهاي خودش نيز توجه كند. چنين گرايشي مي‌تواند كاملاً ناخودآگاه باشد. يك بار حين شرح اين نكته در يكي از سمينارهايم، زني كه معلوم بود شديداً به هيجان آمده تقريباً فرياد زد: «اوه، باور كردني نيست! دليش بايد همين باشد.» هركسی مي‌توانست بفهمد او دچار درك آني و شگفتي‌آوري شده است.

سخنراني را قطع كردم و موضوع را از او پرسيدم. ماجرا را چنين برايمان شرح داد

همين هم اکنون فهميدم چرا فقط يك بار در زندگي‌ام ارگاسم داشته‌ام. زني چهل و دو ساله‌ام و سالها از زندگي مشتركم مي‌گذرد، ولي فقط يك بار آن هم طي تجربه‌ای خاص به ارگاسم رسيدم. حدود شش سال ازآن موقع مي‌‌گذرد. هميشه فكر مي‌كردم دليلش چه بوده، ‌ولي به نتيجه‌ای نمي‌رسيدم تا امروز. راستش را بخواهيد حدود شش سال پيش در يكي از روزها وقتي همسرم خواهان رابطه جنسی شد، ‌من شرايط روحي مساعدي نداشتم.

فكر مي‌كردم در رابطه‌مان به اندازه‌ی كافي ايثار كرده‌‌ام،‌ اما اثري از هيچ تجربه‌ی باشكوهي نمي‌ديدم. بالاخره، پس از اصرار زياد همسرم رابطه را پذيرفتم؛‌ منتها تصميم گرفتم فقط دريافت كننده باشم و از نوازشش لذت ببرم. برايم همه ی كاري كرد؛ ‌و من برخلاف هميشه، هيچ كاري برايش نكردم. با خودم گفتم اين بار مال من است. واقعاً‌ نيز لحظات خوشي را گذارندم. حالا مي‌فهمم چرا دراین رابطه ارضا شدم و ارگاسم داشتم.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

در آن مورد خاص، توجه‌ام به او معطوف نبود. براي اولين بار به خودم توجه كردم و همين هم موثر واقع شد. جالب اين كه هيچ كاري براي لذت بخشيدن به شريك جنسي‌ام انجام ندادم، ولي او هم راضي و خشنود بود. همانگونه كه مثال بالا نشان مي‌دهد،‌وقتي زن بتواند كاملاً‌ دريافت كننده باشد،‌ مي‌تواند واقعاً ‌از رابطه جنسی لذت ببرد. رابطه جنسی دو قطبي راهي براي زن مي‌گشايد تا زماني براي پذيرش و زماني براي دريافت داشته باشد.

پس ازآن كه آشكارا لذت مي‌بخشد، اين حق را براي خويش مي‌بيند كه به قطب لذت بردن تغيير مكان دهد. با درك دو جانبه‌ی رابطه جنسی دو قطبي و علامت دادن واضح مبني بر اين كه مرحله‌ی دوم آغاز شده،‌ زن در آرامش كامل‌تري مي‌آسايد و از شكل‌گيري تدريجي كاميابي جنسي‌اش لذت مي‌برد.

وقتي مرد خودرا كنترل مي‌كند

مرد آگاهانه خودرا كنترل مي‌كند تا قبل از زن به مرحله ارضا شدن و ارگاسم نرسد. اين يعني فرصت خوبي براي زن تا لذت بيشتري از رابطه جنسی ببرد. مرد با پذيرش مسئوليت، زن را از دلواپسي نجات مي‌دهد و به او اين احساس را مي‌بخشد كه فرصت دارد و نيازي نيست براي ارگاسم داشتن و ارضا شدن قبل از مرد عجله كند.

خوب، هرچه اطمينان زن به مرد بيشتر باشد و مطمئن‌تر باشد كه مرد قبل از او به اوج لذت نمي‌رسد با آرامش بيشتري مي‌آسايد و خود رابه دستان وي مي‌سپارد. اين خوب است. توجه داريد كه مزيت ديگري براي رابطه جنسی دو قطبي است. مرحله‌ی اول شروع مي‌شود. مرد بدون ارگاسم لذت خودرا مي‌برد. بعد، مرحله‌ی دوم فرا مي‌رسد. زن مي‌داند بقيه‌ی وقت به او تعلق دارد و مرد مي‌خواهد او بهره‌مند شود. پس، با خيال آسان خودرا رها مي‌كند.

هرچه زن مطمئن‌تر باشد مرد قرار نيست قبل از او ارضا شود، آسان‌تر مي‌آسايد و رهاتر خواهد بود.

البته احساسات مسير يكنواختي را طي نمي‌كنند. گاه مرد نياز شديدي احساس مي‌كند كه قبل از زن ارگاسم داشته باشد. در چنين مواقعي، نبايد بگذارد آتشش بيشتر تحريك شود. عمل درست خلاصي از تحريك و آرام گرفتن است. آرام گرفتن در دو مرحله انجام مي‌‌گيرد: ابتدا بايد قبل ازآن كه دير شود با كنار كشيدن، مانع تحريك بيشتر خود شود. سپس بايد شروع به افزايش برانگيختگي زن كند. تحريك زن و رشد لذت او به مرد فرصت مي‌دهد كنترلش را بازيابد.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

اتفاق ديگري كه گاه در طي رابطه جنسی مي‌افتد، خواست زن براي ارگاسم قبل از مقاربت است. اين خواسته روند زير را مي‌طلبد: مرد در مرحله‌ی اول تحريك مي‌شود؛ سپس زن رابه ارگاسم مي‌رساند؛ آنگاه به مقاربت مي‌پردازد و مرد نيز ارگاسم را تجربه مي‌كند. دخول بعد از رسيدن زن به ارگاسم، موجب پذيرفته شدن عالي مرد مي‌شود.

چطور در رابطه جنسی دیر ارضا شویم؟ آموزش های کامل رابطه زناشویی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار