تبلیغات

سوختن مرد جوان حین پر کردن سیلندر گاز +عکس

به گزارش صبحانه، 58دقیقه از بامداد امروز با اعلام گزارش آتش‌سوزی منزل مسکونی به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، نیروهای عملیاتی ایستگاه‌های 15 و 37 را به محل حادثه در شهرک مسعودیه، انتهای خیابان شهید قدیانی، جنب پمپ گاز اعزام کردند.

 حمیدرضا صفوی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزام شده درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: بی‌احتیاطی مرد جوان در پر کردن و شارژ مجدد سیلندر گاز سفری در کنار آبگرمکن باعث شعله‌وری و بروز آتش‌سوزی شده بود.

 وی ادامه داد: بر این حادثه، شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به داخل منزل مسکونی بود که آتش‌نشانان به سرعت برق و گاز ساختمان را قطع کردند، با کشیدن یک رشته لوله آبدهی وارد حیاط ساختمان شدند و مرد جوان را به همراه یک بانوی سالخورده به خارج از محل حریق منتقل کردند.

 این فرمانده آتش‌نشانان تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از خاموش کردن آتش، دو سیلندر گاز سفری و سه سیلندر 11 کیلویی گاز مایع را به محل امن منتقل کردند و مرد جوان را نیز برای معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

 بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به مرد جوان و اطمینان از رفع هرگونه خطر به مأموریت خود پایان دادند.

سوختن مرد جوان حین پر کردن سیلندر گاز +عکسسوختن مرد جوان حین پر کردن سیلندر گاز +عکس

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار