تبلیغات

زن و شوهر سارق سراغ خانه های خاموش می رفتند + جزییات

مشرق به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی جعفری نژاد اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت منزل در سطح شهرستان خمینی شهر، تلاش در جهت شناسایی عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

به گزارش صبحانه،وی اضافه کرد: مأموران پلیس آگاهی، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز و یک زوج جوان دزد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر افزود: با انتقال متهمان به پلیس آگاهی شهرستان و تحقیقات تخصصی به بزه خود اعتراف و روش کار خود را این طور عنوان داشتند که ابتدا زن دزد سراغ منازلی که چراغ های خاموش داشته رفته و زنگ منازل را به صدا درمی آورد اگر کسی جواب نمی داد به همراه شوهرش وارد منازل شده و اقدام به سرقت اموال با ارزش و قیمتی می کردند و با خودروی وانت اموال را جابه جا می کردند.

جعفری نژاد تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال سرقتی منازل شهروندان شامل پول، طلا و اشیای قیمتی و لوازم منزل به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

و در ادامه عنوان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

منبع:نوداد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار