تبلیغات

تولید ۱۱ هزار ساعت ویژه برنامه در ماه رمضان ۹۷

رئیس مرکز سیمای استان‌ها گفت: امسال و در مجموع شاهد تولید و پخش 11 هزار ساعت ویژه برنامه مناسبتی ماه رمضان در مراکز استانی صدا و سیما بودیم.

به گزارش صبحانه،سید عباس فاطمی با اشاره به اینکه رمضان سال 97 را می‏توان پرکارترین و پربارترین سال برای برنامه‏ های مناسبتی شبکه ‏های استانی دانست اظهار کرد: اولین سالی بود که صدا و سیمای مراکز 33 گانه استانی 24 ساعته شده بودند و از همین رو حجم برنامه ‏های مناسبتی نیز بیشتر بود همچنین در ماه مبارک رمضان، به اقتضای ویژگی‏های این ماه عزیز و انتظارات ‎مخاطبان از رسانه ملی و استانی و اینکه محتوای برنامه‏ های غیرمناسبتی نباید از نظر محتوایی با ‎فضیلت‏ها و فضای روحانی ماه مبارک بیگانه باشند لذا حجم برنامه‏ های غیرمناسبتی ‎اعم از تولیدی و تأمینی، نظیر سریال‏ ها و فیلم ‏های سینمایی، برنامه‏ های مستند، ‎فیلم‏ ها و مجموعه ‏های انیمیشن و برنامه‏ های روتین مثل خانواده، کودک، جوان، ‎سفرنامه استان، در شهر و ... نیز بیشتر شده و این مسئله تلاش مضاعف برنامه‏ سازان ‎مراکز استان‏ها را به دنبال داشت.

‎فاطمی با اشاره به آیتم‏های تولیدی با موضوع احکام، اخلاق، میان برنامه‏ های نمایشی و ‎مستندهای رمضان در فرهنگ مردمی خاطرنشان کرد: با این احتساب و در مجموع برنامه‏های ‎ماه مبارک رمضان، مراکز استان‏ها بیش از 11000 ساعت ویژه برنامه تهیه و تولید ‎کرده‏اند یعنی روزانه هر مرکز به طور میانگین بیش از 11 ساعت تولید کرد که ‎برخی از این برنامه‏ها مثل جمع‏خوانی قرآن کریم در یک نوبت نیز بازپخش می‏شدند.

رئیس مرکز سیمای استان‌ها افزود: رمضان امسال، ماهی پرتلاش برای برنامه‏سازان دست‏اندرکاران صدا ‎سیمای مراکز بود به گونه‏ای که در مجموع بیش از 6250 نفر از برنامه‏سازان و مهندسان فنی در تولید، ارسال و پخش ویژه برنامه‏های ماه مبارک نقش مستقیم داشتند.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار