تبلیغات

محکوم شدن سوسن 22 ساله به شلاق / او همراه پسر جوانی در خارج از شهر دستگیر شد

سوسن با پسری به بیرون از شهر رفت و به شلاق محکوم شد.

به گزارش صبحانه،دختر ۲۳ ساله به نام سوسن در حالی که از شدت عصبانیت دستانش می لرزید در شکایت از پسر مزاحمی به بازپرس گفت: در دانشگاه تحصیل می کردم که منصور به خواستگاری ام آمد او جوانی مودب،  بود خیلی زود نامزد شدیم خیلی زود به او دل بستم اما منصور در تصادفی کشته شداز آن روز به بعد دیگر به دختری عصبی،تبدیل شده بودم در این شرایط خانواده ام نیز اصرار می کردند که دوباره ازدواج کنم آنقدر خشن شده بودم که بخاطر کتک کاری از دانشگاه اخراج شدم.

وی افزود: پس از آن در یک عکاسی کاری پیدا کردم که پسری به نام مهدی هم در آنجا کار می کرد با او دوست شدم ما به گردش می رفتیم به خارج از شهر و مکان های مختلف می رفتیم روابط ما هر روز بیشتر می شد تا این که روزی پلیس Police ما را به جرم Crime رابطه نامشروع دستگیر کرد و در دادگاه محکوم به تحمل شلاق Whip شدیم .

سوسن ادامه داد: مهدی با وجود اصرار های من برای قطع رابطه دست از سرم برنمی دارد او هرجا می روم سراغم می آید نزد خانواده ام آبرویم را برده هر جایی کار می کنم آنجا عربده کشی می کند او من را تهدید می کند خسته شده ام به دادم برسید.

بازپرس پرونده دستور داد تا مهدی بازداشت شود تا طبق قانون با او برخورد شود.

منبع:رکنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار