تبلیغات

همه بچه ها مشروب مصرف کرده بودند و حالت عادی نداشتند

پسر جوان که در جریان نزاع دسته جمعی و با ضربه شمشیر مرتکب قتل شده بود صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت تا محاکمه شود.

به گزارش صبحانه،این درگیری خونین سال ۹۴ در خیابان ولیعصر تهران و بین چند جوان اتفاق افتاد.در این درگیری پسر جوانی به نام فرهاد با ضربه شمشیر جان باخت و ضارب درهمان ساعات اولیه دستگیر شد و به جنایتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد.

در آغاز جلسه دادگاه اولیای دم خواستار قصاص متهم ردیف اول شد و سپس این متهم جوان پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود به قضات گفت من اتهام شرب خمر و نزاع دسته جمعی را قبول دارم اما اتهام قتل را نمی پذیرم چون در این درگیری  من فقط یک ضربه به پای او زدم بنابراین اتهام قتل را قبول ندارم. پس از پایان اظهارات متهم اصلی بقیه متهمان که در این نزاع حضور داشتند به ترتیب پای میز محاکمه ایستادند و درباره این نزاع گفتند وقتی شنیدیم قرار است درگیری پیش بیاید خودمان را به آنجا رساندیم و برای اینکه دست خالی نباشیم با خودمان یک شمشیر هم بردیم ولی نمی دانستیم چه خواهد شد. همه بچه ها مشروب مصرف کرده بودند و حالت عادی نداشتند.....پس از اظهارات متهمان، قضات وارد شور شدند که بزودی حکم شان را صادر خواهند کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار