تبلیغات

امشب، کافی‌شاپ‌های مشهد تعطیل نیست

سرپرست فرمانداری مشهد اعلام کرد که تاکنون دستوری مبنی بر تعطیلی کافی‌شاپ‌های مشهد از ساعت 23 برای بازی «ایران - اسپانیا» از سوی فرمانداری صادر نشده است.

به گزارش صبحانه،سرپرست فرمانداری مشهد اعلام کرد که تاکنون دستوری مبنی بر تعطیلی کافی‌شاپ‌های مشهد از ساعت 23 برای بازی «ایران - اسپانیا» از سوی فرمانداری صادر نشده است.

«حیدر خوش‌نیت» در گفت‌وگویی، در خصوص تعطیلی کافی‌شاپ‌های مشهد از ساعت 23 امشب، اظهار کرد: ماجرای ممنوعیت پخش بازی ایران و اسپانیا در کافی‌شاپ‌ها پیگیری شد و فرمانداری تاکنون دستوری در این‌باره صادر نکرده است.

وی با تأکید بر این‌که از ابتدا هم قرار نبود کافی‌شاپ‌ها تعطیل شوند، افزود: البته دوستان اماکن نیز اعلام کردند چنین پیامکی را به کافی‌شاپی ارسال نکرده‌اند.

سرپرست فرمانداری مشهد با تکذیب این خبر گفت: در این‌باره هیچ مصوبه‌ای هم نداشتیم.

وی نسبت به منبع پیامک‌های ارسالی به کافی‌شاپ‌داران اظهار بی‌اطلاعی کرد.

این در حالی است که «سعید شریف‌زاده» ساعتی پیش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرده بود امشب کافی‌شاپ‌های مشهد باتوجه به اعلام اداره اماکن از ساعت 23 تعطیل خواهد بود که این موضوع طی نامه‌ای کتباً از سوی اماکن به ما ابلاغ شد.

وی هم‌چنین افزوده بود در نامه ابلاغی از سوی اماکن، کافی‌شاپ‌های چندین خیابان مانند بلوار سجاد و خیابان هاشمیه و... نام برده شده بود و علیرغم نبود نام بلوار امامت در این لیست همکاران طی تماس با ما عنوان کردند که نیروی انتظامی در این خصوص به آن‌ها تذکر داده است.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار