تبلیغات

خودم را در اینستاگرام به عنوان یک مهندس پولدار جا می زدم و به خانه هایشان می رفتم

مرد جوان که بعداز طرح دوستی با دختران و پسران جوان به خانه آنها راه می یافت و مسلحانه اموالشان را سرقت می کرد، زمانی که در گرمخانه پنهان شده بود، بازداشت شد.

به گزارش صبحانه،اوایل خرداد امسال پسر جوانی با حضور در پلیس آگاهی تهران از پسرجوانی به اتهام سرقت مسلحانه اموالش شکایت کرد و به افسر تحقیق گفت: چند هفته پیش برای عکاسی با دوربین قدیمی ام به پارک رفته بودم که باجوانی آشنا شدم و عکسی از وی گرفتم، پس از این دوستی ارتباطمان تلفنی و اینستاگرامی ادامه داشت تا این که او یک روز برای گرفتن عکس های چاپ شده به خانه ام آمد.

وی افزود: او مرا با سلاح کلتی که همراهش بود تهدید به مرگ کرد و پول، اموال قیمتی و لپ تاپم که اطلاعات و عکس های خصوصی و خانوادگی ام در آن بود را سرقت کرد و متواری شد . بعد تماس گرفت و تهدید کرد که اگر پول ندهم، اطلاعات و عکس ها را در اینستاگرام منتشر می کند و مرا به دردسر می اندازد.

پلیس در جست وجوی متهم بود که چند دختر و پسر دیگر نیز که در جریان دوستی خیابانی یا اینستاگرامی در دام همان متهم فراری گرفتار شده بودند و مسلحانه اموالشان سرقت شده بود، در پلیس آگاهی حاضر و از متهم شکایت کردند. سرانجام ردپای دزد ۳۰ ساله به نام وحید دو روز پیش در گرمخانه ای به دست آمد و او بازداشت شد .

متهم به افسر تحقیق گفت: وضع مالی مان خوب نبود و اختلاف هایی با خانواده ام داشتم. در پی اختلاف با خانواده ام چند سال پیش از آنها جدا شدم و از هم خبر نداریم. مدتی در یک شرکت صوتی و تصویری کار کردم، اما به خاطر درگیری و اختلاف با مدیرم اخراج شدم. بعداز آن کارهای مختلف انجام دادم و این اواخر هم تکدی می کردم.

وی افزود: شب ها در بوستان ها می خوابیدم و سرانجام سر از یک گرمخانه در آوردم . در آنجا افراد دزد، معتاد و کارتن خواب هم بودند. چند خلافکار هم آنجا بودند. من از ترس این که بلایی سرم نیاورند، از یک اسباب بازی فروشی سلاح کلت قلابی خریدم. بعد تصمیم گرفتم دزدی های مسلحانه خیابانی انجام دهم که ناکام ماندم.

دزد ادامه داد: در ادامه با جا زدن خود به عنوان مهندس و فردی پولدار در اینستاگرام و نیز بوستان های سطح شهر طرح دوستی با دختران و پسران جوان می ریختم و بعد از جلب اعتمادشان به خانه هایشان می رفتم و با سلاح قلابی آنها را تهدید کرده و اموال قیمتی، پول و لپ تاپ هایشان را سرقت می کردم. لپ تاپ ها و اموال را می فروختم اگر عکس های خصوصی در لپ تاپ ها بود به بهانه منتشر نکردن آنها، اخاذی می کردم.

با دستور قضایی تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم متهم جوان ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار