تبلیغات

سرقت‌های طلایی در خواب ساکنان خانه

دو سارق که سحرگاه برای سرقت پول و طلا وارد خانه‌های جنوب شهر می‌شدند بازداشت شدند.

 به گزارش صبحانه،چندی قبل مردی مأموران کلانتری‌۱۷۲ حضرت‌عبدالعظیم را از سرقت مقداری طلا در خانه‌اش با خبر کرد. او گفت: من در طبقه اول ساختمان مسکونی در خیابانی در همین حوالی زندگی می‌کنم. ساعتی قبل متوجه شدم که مقداری پول و طلا از داخل کشوی کمد خانه‌ام سرقت شده است. در چند روز گذشته کسی خانه را ترک نکرده و نمی‌دانم که دزد چگونه واردخانه شده است. بعد از مطرح شدن شکایت و در حالی که تحقیقات در این باره جریان داشت شکایت‌های مشابهی به پلیس گزارش شد

. مأموران کلانتری در جریان تحقیق از شاکیان متوجه شدند که همه شاکیان ساکن طبقه اول ساختمان هستند و شب هنگام خواب، پنجره اتاقشان را باز می‌گذارند. مأموران احتمال دادندکه سارقان سحرگاه از راه پنجره وارد شده و مرتکب سرقت می‌شوند.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس متوجه شدند که یکی از ساختمان‌ها مجهز به دوربین مداربسته است. آن‌ها با بررسی تصاویر موفق شدند که چهره یکی از سارقان را شناسایی و او را بازداشت کنند. متهم که مردی ۲۴‌ساله بود به جرمش اعتراف کرد و گفت: من و دوست ۲۵‌ساله‌ام که هر دو معتاد به مخدر شیشه هستیم از مدتی قبل تصمیم به سرقت گرفتیم. وی ادامه داد: ما همیشه سحرگاه در کوچه و خیابان‌های خلوت پرسه می‌زدیم. بعد از شناسایی ساختمان‌هایی که پنجره طبقه اول آن باز بود من از راه پنجره وارد می‌شدم. در حالی که ساکنان خانه در خواب بودند به آهستگی خودم را به کمد و کشو‌ها می‌رسانم و بعد از سرقت پول و طلا از همان راه خارج می‌شدم.

با اطلاعاتی که متهم در اختیار پلیس گذاشت مأموران کلانتری همدست وی را بازداشت کردند.

سرهنگ رضا بهرامی، رئیس کلانتری ۱۷۲‌عبدالعظیم گفت: پرونده دو متهم بعد از تشکیل به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد./روزنامه جوان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار