تبلیغات

کری خوانی آقای بازیگر در «خندوانه»! +عکس

رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه، میزبان کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون بود.

کری خوانی آقای بازیگر در «خندوانه»! +عکسبه گزارش صبحانه،در ابتدای این گفتگو، دیرباز درباره شرایط خوب این روز‌هایش گفت: خدا را شکر اوضاع خوب است. فیلمبرداری سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی را به پایان رساندم؛ کاری که کمدی است. بعد از چند سال که کار‌های تلخ بازی می‌کردم، خودم هوس کار کمدی کرده بودم. البته قرار بود در ماه رمضان پخش شود که نشد و به امید خدا پخش تابستانی خواهد داشت.

وی درباره اینکه چرا بیشتر جدی کار می‌کند، اظهار کرد: هیچ وقت اصرار به کار نکردن در ژانر کمدی نداشتم؛ اما از بین چند انتخاب به کار‌های جدی رسیدم.

کری خوانی آقای بازیگر در «خندوانه»! +عکسدیرباز درباره بحران بی پولی اش عنوان کرد: پارسال همین موقع‌ها دچار بی پولی شدم و با مدیریت زندگی را جلو بردیم. برخی فکر می‌کنند بازیگران از فضا آمده اند، در صورتی که من همیشه با خود تصمیم گرفتم کاری را انتخاب کنم که در درجه اول خودم و بعد تماشاچی دوستش داشته باشد. اینکه چقدر موفق بودم را نمی‌دانم. این نوع انتخاب‌ها و سخت گیری‌های من باعث شد؛ موجودی حسابم به ۹۰ هزار تومان برسد.

بازیگر نابرده رنج همچنین درباره دخترش گفت: حال نیاز هم خوب است؛ چهار ساله شده و هر روز واکنش و حرکات جدیدی دارد. راستش من پسر دوست ندارم؛ حتی به خانمم گفتم اگر بچه پسر باشه من عوضش می‌کنم (خنده). احساس می‌کنم دختر‌ها نسبت به پدر با وفا هستند. اگر مطمئن بودم و خدا بهم تقلب می‌رساند و می‌گفت: بچه ات دختره، شاید ده سال زودتر بچه دار می‌شدم!

دیرباز در ادامه درباره علاقه مندی خود به پرسپولیس گفت: عضو افتخاری تیم پرسپولیس هستم؛ البته تا استقلال نباشد، پرسپولیس معنایی ندارد. ما پرسپولیسی به دنیا می‌آییم و از دنیا می‌رویم (خنده).

دیرباز همچنین درباره سختی کارش گفت: ما بازیگران کار راحتی نداریم. به نظرم راحت‌ترین کار دنیا پولداری است. بقیه کار‌ها خیلی سخت است، همسر من معلم اول دبستان است و من خودم می‌بینم که واقعا کارش سخت است. قشر فرهنگی ما کم درآمد و پر کار است. امیدوارم به معلمان توجه شود. همیشه به همه گفتم که برای بازیگری به دانشکده بازیگری بروید؛ اما خودم احساس کردم شاید بتوانم پلی باشم بین استاد‌های خودم و جوانانی که نمی‌تواند به تهران بیایند و حتی دانشگاه بروند. به همین خاطر در شهر رشت مرکزی را فراهم کردم تا با جوانان کلاس داشته باشیم. بعد از دوسال دیدم از کار خودم (بازیگری) دور شدم. به همین خاطر آنجا را تعطیل کردم؛ البته جوانان با استعدادی در این کلاس‌ها حضور داشتند و الان در شبکه باران کار می‌کنند.

گفتنی است؛ جناب خان هم در بخشی از این برنامه حاضر شد و از تجربیات خود پیرامون تحقیق درباره خواستگار دخترخانم‌ها گفت. دیرباز و رامبد جوان هم در بخش دیگری از این برنامه با هم دارت بازی کردند./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار