تبلیغات

مهدی فخیم‌زاده با چهره متفاوت +عکس

سید حامد حسینی تهیه‌کننده «مشت آخر» گفت: فیلمبرداری ۸۵ درصد از این پروزژه انجام شد و هفته دیگر تصویربرداری این اثر به پایان می‌رسد.

به گزارش صبحانه،سیدحامد حسینی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مشت آخر» درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: چند وقتی است که فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» را به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده آغاز کرده‌ایم و تاکنون بیش از ۸۵ درصد از فیلم را جلو دروبین برده‌ایم.

وی درباره زمان اتمام فیلمبرداری این فیلم سینمایی بیان کرد: احتمالاً شنبه ۸ تیرماه آخرین روز فیلمبرداری ما خواهد بود و بلافاصله وارد مرحله تدوین خواهیم شد.

 مهدی فخیم‌زاده با چهره متفاوت +عکس

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مشت آخر» درباره اکران و احتمال حضور این فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر خاطر نشان کرد: هنوز درباره زمان اکران و احتمال حضور در جشنواره فیلم فجر تصمیمی نگرفته‌ایم. بعد از اتمام و کامل فیلم درباره اکران و حضور در جشنواره فجر تصمیم می‌گیریم.

گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی‌خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با خود مهدی فخیم‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم «مشت آخر» به مسائل اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است، موضوع خود را برای مخاطب مطرح می‌کند./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار