تبلیغات

توضیح دادستان مشهد درباره پیامک‌های تهدیدآمیز

دادستان مشهد غلامعلی صادقی؛ دادستان مشهد امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضاییه در دادگستری خراسان رضوی گفت :معاون سیاسی استاندار خراسان‌رضوی مطالبی در رابطه با مشکل تهدید نمایندگان مجلس توسط یک خانم مشهدی اعلام کرده بودکه تاکنون گزارشی به دست ما نرسیده و به محض دریافت گزارش بلافاصله پیگیری خواهد شد.

به گزارش صبحانه، غلامعلی صادقی؛  دادستان مشهد امروز در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضاییه در دادگستری خراسان رضوی گفت :معاون سیاسی استاندار خراسان‌رضوی مطالبی در رابطه با مشکل تهدید نمایندگان مجلس توسط یک خانم مشهدی اعلام کرده بودکه تاکنون گزارشی به دست ما نرسیده و به محض دریافت گزارش بلافاصله پیگیری خواهد شد.

وی گفت : پرونده هایی در رابطه با داروخانه‌هایی که در قالب عطاری‌ها و داروخانه‌های سنتی فعالیت دارند ، گزارشی از طریق مردم و ضابطان ارائه شده که در حال حاضر پرونده‌ها در حال رسیدگی و صدور حکم است.

دادستان مشهد با اشاره به اینکه پرونده‌های کودک‌آزاری را در استان داشته‌ایم که آخرین مورد آن قتل کودک 2.5 ساله توسط مادرش بوده و پرونده آن در حال رسیدگی است، گفت: سازمان‌های متولی مانند بهزیستی و خیریه‌ها موظف و مکلف به ارسال موارد مشکوک و غیرطبیعی به دستگاه قضایی هستند.

صادقی افزود: معاون امور خانواده دادستان مشهد پیگیر موضوعات مرتبط بوده و در نظرسنجی‌های صورت گرفته بالاترین رضایت‌مندی‌ها و کمترین مشکلات گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه پرونده‌های شاکیان بیمه توسعه در تهران تشکیل می‌شود، گفت: این موضوع در استان‌ها پیگیری نمی‌شود و اگر موردی هم باشد به تهران ارجاع داده می شود .

دادستان مشهد با بیان اینکه کاربری کمربند جنوبی مشهد تغییری نکرده و از مسئولان هم خواسته‌ایم که بگذارند این فضا مکانی برای تفریح و استراحت مردم باشد ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های تکمیل شده ییلاقات طرقبه و شاندیز و هزینه 80 درصدی که مسئولان اعلام کرده‌اند اگر کسی خلاف قانون عمل کند، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه می‌شود.

صادقی درباره پرونده‌های سهام‌داران پدیده و سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری، گفت: پرونده‌های سهام‌داران پدیده و سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری در حال پیگیری است و شرایط درآمدی این تعاونی‌ها یکسان نیست و بانک مرکزی مبلغ 30 هزار میلیارد تومان در اختیار بانک‌ها و موسساتی که مسئولیت پاسخگویی به سپرده‌گذاران را برعهده گرفته‌اند قرار داده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار