تبلیغات

این خانم دکتر برابر بیماران مرد خود لخت می شد! / او دستگر شد

یک خانم دکتر انگلیسی روش عجیبی را برای درمان بیماران معتادش انتخاب کرده بود که دستگیر شد.

به گزارش صبحانه،شیوه های درمانی عجیب‌ و غریب روز به روز بیشتر می‌شوند و این بار یک خانم دکتر برای درمان بیمارانش بدون لباس در برابرشان حاضر می شود.

این دکتر که فوق العاده معروف هم شده  بودخانم « سارا وایت » نام دارد و از طریق ارتباط وب کم والبته بعد از پرداخت اینترنتی هزینه درمان، لباس هایش را جلوی بیمارانش در می آورد.

خانم سارا بخاطر این رفتار وقیحانه دستگیر شد و در بازجویی ها با افتخار گفت بیش از 1200 مشتری دارد که آن ها راتحت نظر دارد واولین فردی است که بیشترین مریض مرد را دارد.

خانم 28 ساله بر این باور است که توانسته برای اولین بار در دنیا روش تازه ای برای درمان بیماران خود کشف کند.

این خانم دکتر برای روش درمانی خود اسم مبتذلی نیز انتخاب کرده است وی در بازجویی ها ادعا های خنده داری هم کرد و گفت به همه ی افرادی که با او ملحق می‌شوند اعتماد داشته و نهایت سعی خود را می کند تا از خطوط قرمز عبور نکند.

به خاطر غیر اخلاقی بودن روش درمانی، او نه تنها  تاکنون موفق به اخذ گواهینامه دکتری در این زمینه نشده است بلکه با شکایت جامعه پزشکان انگلیس بازداشت هم شده است.سارا با افتخار می گوید که هر چند کارش خلاف اخلاق است ولی در درمان تاثیرگذار بوده است.

منبع:رکنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار